تبلیغات
درامد آسان - 50 wcx فقط با ثبت نام :

https://ico.wcex.co/?ref=LrTtmusa

شما به عنوان دارنده WCXT، از درآمد حاصله WCX سهیم هستید.

20% تمام درآمد حاصله بوسیله WCX به صورت خودکار به دارندگان WCXT می رسد، که مقدار آن به سهم هر دارنده از کل مقدار ژتون ها بستگی دارد.

WCX به عنوان سایت خرید و فروش ارز دیجیتالی (صرافی دیجیتالی) مقادیر زیادی از ارز های دیجیتالی را دریافت می کند که نشان می دهد پول به حساب دارندگان WCXT به وسیله ارز های دیجیتالی مختلفی پرداخت می شود. از این رو داشتن WCXT معادل داشتن درآمدی از ارز های دیجیتالی متنوع می باشد.

وجوه پرداختی به صورت ماهانه واریز می شود. برای دریافت وجه، شما می تواند WCXT هایتان را در کیف پول WCX تان داشته باشید یا بوسیله یک آدرس معتبر ERC20 می توانید به صورت کاملا ایمنی به کیف پول WCX تان متصل شوید.

درآمد ماهانه شما مساوی است با 20% درآمدی که به وسیله WCX در یک ماه گذشته بدست آمده است، ضربدر مقدار WCXT های شما د زمان پرداخت، تقسیم بر تعداد تمامی WCXT های موجود. تاریخ پرداخت برای هر سال در بخش پیشرفته سایت WCX در دسترس خواهد بود.

درآمد ماهانه = (20% درآمد ماه قبل WCX) ضربدر (تعداد ژتون های شما) تقسیم بر تعداد کل ژتون ها

WCXT یک ژتون ERC20 بوده که روی Ethereum blockchain منتشر می شود.


از ابتدا با دادن اولویت به حریم خصوصی و امنیت ساخته شده است.

در طراحی WCX امنیت و حریم خصوصی ویژگی های بنیادی هستند. پلتفرم طوری طراحی شده که در ابتدا حریم خصوصی شما را تامین کند، و امنیت در تمام سیستم جریان دارد: احراز هویت 2 فاکتوری، رمز گذاری در بالاترین سطح امنیت، امنیت در انتقال و ...

WCX از روش های گوناگون و امنیت چند لایه برای اطمینان بخشی به حفاظت از کیف پول های ارز دیجیتال ما، شبکه و سرور ها، به اندازه نرم افزار ما و اپلیکیشن های سایت استفاده می کند.

98% سرمایه مشتری ها در انبار سرد (کولد)، به دور از دسترس حمله کننده ها در تمام مدت نگهداری می شود

در سراسر جهان

در 190 کشور مختلف تنها در یک روز.

ارز دیجیتال، جهانی بدون مرز را می طلبد. ما می خواهیم که هر کسی قدرت WCX را تجربه کند. به همین دلیل است که ما بر روی رساندن پیام خود و گشودن در های WCX به روی همه مردم در سراسر دنیا تاکید داریم. در روز اول، WCX به 20 زبان مختلف راه اندازی خواهد شد.


یک مجموعه موفق

در هسته مرکزی، WCX مجموعه ای است که به وسیله تکنولوژی در هر لایه ای تقویت می شود. گروه ما از افرادی با سابقه که تجربه زیادی در Silicon Valley و وال استریت در حوزه تولیدات نرم افزاری مصرف کنندگان و مبادلات بازاری و مالی طی چند دهه را دارند، تشکیل شده است.

WCX از تفکر بکر و فعالیت قوی قدردانی می کند.ما بهترین بهترین ها را برای تولید، بازاریابی، مدیریت و پشیبانی محصولاتمان استخدام می کنیم.

اثبات شده. قابل پیشبینی. سود آور.

طرح تجارتی ما ساده است. WCX به ازای هر مبادله در پلتفرم تنها مقدار 0.1% از موجودی تراکنش را بر می دارد. مشتری های خوشحال بیشتر موجب افزایش میزان تبادلات گشته و در نتیجه درآمد بیشتر می شود.

اولین هدف ما رسیدن به 1 میلیارد (بر اساس USD) تراکنش روزانه پس از گذشت 24 ماه از راه اندازی می باشد. هدف دوم ما رسیدن به 3 میلیارد (بر اساس USD) تراکنش روزانه پس از 5 سال است.

جزئیات

توزیع موجودی

در ICO، هر 10 WCXT برابر است با 1 USD

WCX ICO یک پوشش پنهان ثابت خواهد داشت. 8% ژتون های به مجموعه WCX و مشاوران تعلق دارد، 5% آن ها به بازار های پیش از ICO و بخشش ها تعلق دارد و 87% آن ها به خریداران می رسد (که شامل کسانی که پیش از ICO به میزان زیادی ژتون خریداری کرده اند). جوایز برای خریداران قدیمی فعال می شود.

تمامی ژتون های فروخته نشده نابود خواهند شد. موجودی باقیمانده، تمامی موجودی WCXT خواهد بود

مدت زمان اختصاص یافته برای ICO، تنها زمان ارائه و فروش WCXT به عموم خواهد بود.

از سرمایه به دست آمده در ICO برای دست یابی به مشتری، تحقیق و توسعه و استخدام بهترین ها در حوزه توسعه نرم افزاری، امنیت، بازاریابی و پشتیبانی از مشتری استفاده خواهد شد.

به محض این که ICO آغاز شود، WCX یک محصول کاملا کاربردی خواهد داشت که به شما امکان می دهد قبل از تصمیم گیری برای شرکت یا عدم شرکت در روند فروش ژتون دقیقا باید در انتظار چه چیزی باشید.

لینک ثبت نام :

https://ico.wcex.co/?لینک ثبت نام

تاریخ : یکشنبه 22 بهمن 1396 | 08:25 ب.ظ | نویسنده : رامین اصفهانی | نظرات()
.: Weblog Themes By Bia2skin :.
...